Monitor Apple Display Studio Zaskoczy Ciebie Nie Jeden Raz Walka między Apple a Windows jest znana od bardzo dawna. Te dwa największe koncerny technologiczne prześcigają się w produkowaniu lepszych, bardziej funkcjonalnych i wygodniejszych w użytkowaniu urządzeń.

Monitor od Apple

Jednym z nich jest nowy monitor Studio Display. Zobacz jak może cię zaskoczyć ten najnowszej generacji monitor i dlaczego Apple jest lepszym rozwiązaniem od Windowsa w użytkowaniu tego modelu monitora. Monitor Apple Display Studio jest nowością z ogromną ilością funkcji. Jednak pełnię możliwości mogą wykorzystać tylko użytkownicy systemu macOS. Nie oznacza to, że na systemie Windows nie będzie to urządzenie działało, bo działa, tylko nie wykorzystuje pełni swoich możliwości.

Jak informują media monitor ten jest w cenie komputera ale bez tego komputera. Zastosowano w nim panel – ekran IPS 27″, który Apple stosuje od 2014 roku. Rozdzielczość ekranu wynosi 5120 na 2880 pikseli, odświeżenie 60 Hz z paletą barw P3 z nieco lepszym podświetleniem 600 nitów jasności, które nie poradzą sobie z obrazem HDR. Na Windowsie prezentowany monitor zadziała, jest kompatybilny i możliwy do podłączenia za pomocą złącza Thunderbolt.

Użytkownik cieszyć się będzie również głośnikami, kamerą i portami wbudowanymi w obudowę. To co nie zadziała u użytkowników Windowsa Microsoftu, to: Center Stage i Spatial Audio. Użytkownik więc nie będzie miał opcji śledzenia jego w ruchu podczas połączeń wideo. Problemy mogą pojawić się również w kwestii przetwarzania audio. Nie będzie też Hey Siri. Źródło: spidersweb.